Emise dluhopisů


Víte jak legálně přivést do firmy nové peníze a uspořit daně? Dáme vám návod!

Využijte ready-made dluhopisovou společnost!

Korunové dluhopisy jsou jedinečnou příležitostí pro všechny středně velké firmy! Poradíme vám, jak snadno, jednoduše a legálně optimalizovat daňové výdaje až po dobu 30-ti let. Nebo vše zařídíme za Vás!

Dluhopisová ready-made je unikátní produkt, který nabízí firmám možnost efektivně optimalizovat daňové výdaje po dobu až 30i let. Všechny tyto společnosti mají u Centrálního depozitáře cenných papírů zaregistrovanou před koncem roku 2012 emisi firemních tzv. korunových dluhopisů.

Pro tyto dluhopisy platí, že základ daně nepřekročí korunovou hranici a tudíž je efektivní daň 0,- Kč. Běžně je přitom 15%.

Pro vlastníky firem to tedy znamená, že můžou firmě půjčovat svoje peníze za úrok, který je pro firmu daňovým nákladem. Vlastník pak z takových dluhopisů neplatí žádnou daň a pro firmu je úrok náklad a sníží si tak daňový základ.

Výhoda dluhopisový ready-made společností je v tom, že dluhopisy s touto daňovou výhodou bylo možné vydávat pouze do 31. 12. 2012. Nyní je tedy jedinou možností odkoupit společnost, která tyto dluhopisy emitovala před rokem 2013.

Naše dluhopisové ready-made společnosti mají emitovány dluhopisy v nominální hodnotě 100 mil. Kč, což umožňuje efektivně snížit daňový základ o 10 - 15 mil. Kč ročně.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás nebo jděte na KorunovýDluhopis.cz

 

Spolupracujeme

top